Послуги


Клас "Тоддлер"

Середовище адаптоване згідно потреб дитини віком від 1,5 до 3 років. Клас наповнений дидактичними матеріалами, що мотивує дитину до самостійної діяльності. Клас "Тоддлер" має зони, що з наймолодшого віку сприяє розвитку самостійності та підтриманню порядку.

Клас "Праймері"

У віці від 3 років дитина з впевненістю стверджує "Я сам!" Але чи завжди дитина може реалізувати цю можливість? Середовище класу передбачає мінімальну участь дорослого в процесі навчання, адже дитина самостійно може пізнавати світ. Клас "Праймері" для дітей віком від 3 до 6 років має послідовність зон класу, що не навантажує, а навпаки, підводить до ретельного та поступового знайомства з новим.

Нейропсихологічна корекція

Нейропсихологічна корекція - це комплекс вправ, які сприяють покращенню діяльності мозку. Провівши діагностику, психолог вибудовує індивідуальну програму для дитини, що, при її постійному виконанні, покращує функціональну роботу мозку.

Монтессорі терапія

Дитина розглядається як окрема особистість, яка може розвиватись в адаптованому середовищі в незалежності від власних можливостей. На базі центру проводяться індивідуальні заняття.